IRAN LOTO

Take your chance with us

InstagramTelegramWhats app

چطور در لاتاری و بخت آزمایی شرکت کنم

4 سال پیش

آموزش خرید بلیط لاتاری از وبسایت ایران لاتر

به وبسایت ایران لاتر خوش آمدید! در این مقاله، به شما نحوه خرید بلیط لاتاریهای معتبر بین‌المللی را آموزش می‌دهیم. ابتدا اطلاعات جامعی در مورد لاتاری بدست بیاورید و ویدیو آشنایی با لاتاری را در این صفحه تماشا کنید

گام ۱: ایجاد حساب کاربری در وبسایت ایران لاتر

ابتدا برای خرید بلیط لاتاری در سایت ایران لاتر، نیاز به یک حساب کاربری دارید. برای ایجاد حساب کاربری ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام باید اطلاعات کامل و کارت شناسایی خود را در صفحه حساب کاربری وارد نمایید. توجه داشته باشید که بارگزاری کارت معتبر شناسایی مثل کارت ملی، شناسنامه یا پاسپورت الزامی است.

ثبت نام در سایت ایران لاتر خرید بلیط لاتاری

گام 2: شارژ حساب کاربری

برای شروع خرید بلیط لاتاری از سایت ایران لاتر، ابتدا باید حساب کاربری خود را شارژ کنید. برای این کار به منوی حساب کاربری خود بروید و سپس صفحه حساب مالی را باز کنید. در این صفحه، گزینه "افزایش موجودی" را انتخاب کنید. شما می‌توانید حساب کاربری خود را به کمک چندین روش شارژ کنید:

استفاده از پرفکت مانی: از طریق این روش می‌توانید حساب خود را به سادگی شارژ کنید.

استفاده از ارز دیجیتال: شما می‌توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین یا تتر حساب کاربری خود را شارژ کنید.

استفاده از کارت‌های بانکی ایران: برای این روش، شما می‌توانید با ارسال پیام به پشتیبانی سایت از طریق چت آنلاین درخواست شارژ حساب کاربری خود را از طریق کارت‌های بانکی ایران انجام دهید.

پس از شارژ کردن حساب کاربری خود، می‌توانید اقدام به خرید بلیط لاتاری مورد نظرتان کنید.

ثبت نام در سایت ایران لاتر خرید بلیط لاتاری

گام ۳: انتخاب و خرید بلیط لاتاری

شما می‌توانید از بین بیش از 39 بخت‌آزمایی معتبر دنیا بلیط تهیه کنید. از لیست لاتاریها یکی از بخت‌آزمایی‌ها را انتخاب کرده و با کلیک بر روی خرید بلیط به صفحه خرید بروید در این مرحله از فرآیند خرید بلیط لاتاری، شما با داشتن دسترسی به صفحه انتخاب اعداد، باید اقدام به انتخاب اعداد شانسی خود کنید. شما می‌توانید اعداد مورد نظرتان را بر روی بلیط به صورت دستی خود انتخاب کنید یا از گزینه‌ی انتخاب تصادفی استفاده کنید تا سیستم به صورت خودکار و رندوم اعداد را برای شما انتخاب کند. پس از انتخاب همه اعداد مورد نظر، بلیط به رنگ سبز تغییر می‌کند که نشان‌دهنده‌ی تکمیل اعداد بلیط است.

خرید بلیط لاتاری های آمریکا در سایت ایران لاتر

سپس با کلیک بر روی دکمه پرداخت، پرداخت هزینه بلیط از حساب ایران لاتر انجام می‌شود. بعد از انجام پرداخت، بلیط شما توسط سرور پروایدر خریداری می‌شود و رسید دیجیتال آن همراه با کیو آر کد امنیتی به ایمیل شما ارسال می‌گردد. علاوه بر این، نسخه دیجیتالی بلیط در حساب کاربری شما در سایت ایران لاتر نیز قرار خواهد گرفت و از این طریق شما می‌توانید به بلیط خود دسترسی داشته باشید و در صورت برنده شدن، اقدام به دریافت جایزه خود کنید.

  • لاتاری
  • بخت آزمایی
  • بلیط
  • قرعه کشی

مطالب بیشتر